רוצה להקים גלידריה בכפר סבא? לפניך מספר עובדות מעניינות על זכיינות גלידריה בלוברי בכפר סבא
הקמת עסק בכפר סבא הוא לא עניין של מה בכך, ולמעשה הסטטיסטיקה מראה שמעל 95% מהעסקים הנפתחים בישראל נסגרים באותה שנה בה נפתחו. הדברים נכונים לגבי פתיחת עסק בכפר סבא או פתיחת עסק בכל מקום ברחבי הארץ. לעומת זאת, פתיחת סניף בלוברי בכפר סבא על פי מודל הזכיינות, מאפשרת לכם ליהנות משלל יכולות שפשוט לא קיימות עבור יזמים מתחילים, בדיוק אותן יכולות שעושות את ההבדל בין הצלחה ובין כשלון, יכולות כמו שם מותג, כמו מוצר מוכח ומצליח, כמו מטריית שיווק ופרסום.

פוטנציאל ההצלחה של  גלידריה בלוברי בכפר סבא

פתיחת גלידריה בכפר סבא הוא אולי חלום שיש לכם כבר שנים רבות, אבל מדובר באתגר לא קטן בשוק שבו קיימות כבר גלידריות פעילות, הרגלים צרכניים מקובעים ותחרות קשה מכל הכיוונים. לעומת זאת, כדי לבחון את פוטנציאל ההצלחה של גלידריה בכפר סבא על בסיס מודל זכיינות בלוברי בכפר סבא, כל שאתם צריכים לעשות הוא לבחון את הסניפים הנוכחיים של הרשת, ולהיווכח שמדובר בסיפור הצלחה שחוזר על עצמו פעם אחרי פעם, סיפור הצלחה שמבוסס על יכולות אמיתיות, יכולות של רשת ארצית המוענקות ליזם פרטי כבר החל ביום הראשון שלו בעסק.

למה כדאי לפתוח סניף בלוברי בכפר סבא?

זיכיון בלוברי בכפר סבא מאפשר לכם להקים את עסק החלומות שלכם, רק לעשות את זה עם שורה של אלמנטים שבדרך כלל עומדים אך ורק לרשותן של רשתות ארציות גדולות, אלמנטים כמו שם מותג התלוי מעל פתח העסק שלכם כבר החל ביום הראשון לפעילותו, מטריית שיווק, פרסום, יחסי ציבור וקידום מכירות, מערך לוגיסטי, תפעולי ורכש שמזרים אליכם גלידות מנצחות ומצליחות על בסיס קבוע, וכמובן תמיכה של רשת גדולה שרוצה שתצליחו בדיוק כפי שאתם רוצים בכך. זה בדיוק ההבדל בין לכבוש את העולם לבדכם, ובין הסתייעות בכלים שיעזרו לכם לעשות את זה קל יותר ובטוח יותר.

למה כדאי לפתוח גלידריה בכפר סבא?

בין שתבחרו לפתוח בלוברי בכפר סבא על בסיס זיכיון לבלוברי בכפר סבא, ובין שתבחרו לפתוח לעצמכם גלידריה עם הגלידות שלכם, המתכונים שלכם והטעמים שלכם ללא קשר לזיכיון של בלוברי בכפר סבא, עליכם לבחון את הכדאיות של המהלך שאתם מבצעים, ולשם כך אתם רוצים למצוא את אנשי המקצוע שיבחנו את הדברים בצורה אנליטית, רציונלית ושקולה, יבחנו את השוק אליו אתם נכנסים ואת היכולות והמשאבים שעומדים לרשותכם. כפר סבא היא עיר גדולה עם עשרות אלפי תושבים, שרבים מהם אוכלים גלידה במיוחד בעונת הקיץ, אך גם לאורך כל השנה. הפוטנציאל קיים, והכדאיות תלויה באופן בו אתם ממצים או מתכוונים למצות את אותו פוטנציאל.

איך הפורטל הישראלי לזכיינות יכול לעזור לך להקים גלידריה כפר סבא?

הפורטל הישראלי לזכיינות היא חברה המתמחה בתחום הזכיינות ומספקת לכם סט שלם של שירותי ערך מוסף לרבות ייעוץ, ליווי ותמיכה עסקיים ומשפטיים לאורך כל הדרך החל מהיום הראשון שלכם בעסק ועד שתובילו אותו ליציבות והצלחה. לרשותנו צוות שלם של יועצים ואנשי מקצוע המגיעים מתחומי הניהול, המסחר, המשפטים, העסקים והזכיינות, מקצוענים שעומדים לרשותכם לאורך כל התהליך. בין השירותים המוצעים על ידינו:
בחינת תכניות זכיינות בצורה אנליטית ושיטתית, תעדוף התכניות וגיבוש הקייס העסקי
חבירה אל נציגי הרשת הנבחרת, הצגת הקייס העסקי בצורה משכנעת ואטרקטיבית שתעלה את סיכויי קבלת הזיכיון
ליווי משפטי לאורך כל הדרך, לפני החתימה על הסכם הזכיינות, במעמד החתימה על ההסכם, ולאחריו
התוויית המסלול העסקי, גיבוש תכנית עסקית, תכנית ביצוע, מודל פיננסי ותכנית יישום דקדקנית

ליווי, ייעוץ ותמיכה לאורך כל הדרך.
  צור קשר
  :
  :
  :
  :
  ...Loading...
  חדשות
  מיכל נגרין הזדמנות שלא כדאי לכם לפספס - רשת עיצוב התכשיטים והאפנה "מיכל נגרין" מגייסת זכיינים חדשים! פנו אלינו לפרטים נוספים.
  » לפרטים
  רשת MYPHONE מחפשת זכיינים תותחים שמעוניינים להפעיל חנות או דוכן לטיפול בתקלות סלולר
  » לפרטים
  רשת coffe time מחפשת זכיינים להפעלת סניף פריים לוקיישן במתחם שרונה תל אביב
  » לפרטים
  דואו ספא במלון לאונרדו פלאזה י"ם זכיינות בסניף הירושלמי שלנו
  » לפרטים
  רשת מסעדות שניצליין ״לרשת מסעדות שניצליין דרושים זכיינים למיקומים אטרקטיביים לחולון וכפר סבא לפרטים 052-8183445״
  » לפרטים
  זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה דרוש זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה , תנאים מסחריים מצוינים
  » לפרטים
  גולדות רשת הטוסט נקניק ״ גולדות רשת הטוסט נקניק והמהפכה החברתית הקימה 2 סניפים חדשים בראשל״צ ות״א . בעלי הרשת : הצלחה מסחררת ...״ לפרטים נוספים , יש למלא פרטים בצור קשר באתר.
  » לפרטים
  רשת מישמיש בגדי ילדים רשת מישמיש בגדי ילדים , מחפשת זכיינ/ית לחנות בפריים לוקיישן במרכז מסחרי בנצרת עלית , תנאים מסחריים מצויינים
  » לפרטים