בחירת מיקום העסק

בחירת מיקום העסק

 

מפתח חשוב להצלחה

אחד הדברים החשובים ביותר, בכל התקשרות שהיא בנושא זכיינות, הוא מיקום העסק בצורה הטובה ביותר. לא אחת אנו רואים כי יש בעלי עסקים שהשקיעו את חייהם בהקמת עסק איכותי ובעל תודעת שירות רצינית ביותר, אך כל עוד הם לא מיקמו אותו במקום הנכון הם לא זכו לפתח אותו. מיקום העסק במסגרת זכיינות כלשהי, חשוב ביותר בכדי ליהנות מהדבר החשוב ביותר שכל עסק צריך, תנועת לקוחות רבה.
 
לעתים עסקי זכיינות שונים קשורים לתחום המזון, כך שמי שכבר מגיע אליהם הוא גם כזה שרוכש מוצר כלשהו, אך אם מדובר בסוגים של עסקים שבהם לא כל לקוח הנכנס לחנות אכן מבצע רכישה (כמו חנויות חשמל, רכבים, או שאר מוצרי בני קיימא הקשורים בהוצאה רצינית), הרי שללא תנועת לקוחות מרבית יהיה קשה להגיע למחזור עסקי גבוה בסופו של יום. בכדי לפתוח סניף של זכיינות במקום איכותי חשוב לזהות את הסביבה שבה יוכל העסק ליהנות מכמה שיותר יתרונות שאותה סביבה מעניקה.
 

בודקים את השטח

בכל אזור או שטח כלשהו נמצאים לא מעט משתנים שאליהם חייב להתייחס מי שמעוניין לפתוח סניף חדש במסגרת שיטה של זכיינות. מעבר לבחינת המבנה שבו ניתן לפתוח את הסניף החדש (קניונים סגורים, מרכז קניות פתוח, מבנה פינתי, מרכז קטן וצנוע, וכד'), יש חשיבות עצומה לבדיקה מעמיקה של כל תנאי או נתון שממנו ניתן להפיק כמה שיותר מסקנות לגבי הצלחת הסניף בטווח הקרוב והרחוק גם יחד.
 
נתונים חשובים ביותר הם: דפוסי התנועה באזור, אפשרויות חניה, החתך הדמוגרפי באזור, האם יש תכנונים כלשהם לבנייה עתידית או לפיתוח הסביבה, וכד'. בכדי לנצל את אותה עסקת זכיינות בצורה מקסימאלית חשוב להבין עד כמה יהיה קל או קשה ללקוחות פוטנציאליים להגיע לסניף החדש שנפתח. חשוב גם לקחת בחשבון האם ניתן יהיה לשנות דברים מצד הזכיין בכדי לשפר את התנאים או שמדובר בתנאים שבלתי ניתנים לשינוי.
 

נעזרים במזכה

לא פשוט למצוא מיקום מושלם עבור הסניף החדש שאותו מעוניין הזכיין לפתוח. גם אם אותו זכיין הינו בעל ידע בתחום העסקים, ומציאת מיקום לעסק הוא דבר שהוא מעט מכיר, הרי שעדיין הוא יכול ליהנות מעזרה מקצועית. אותה עזרת מקצועית היא פועל יוצא של הסכמי זכיינות שונים. כך יכולה החברה או הרשת המזכה להעניק לזכיין סיוע רציני בבדיקות השונות.
 
חברות מזכות וותיקות כבר ניהלו לא מעט בדיקות מקיפות וניתחו לא מעט נתונים בזמן שהצליבו אותם והגיעו למסקנות מקצועיות שכבר מוכחות בשטח. כחלק מעסקת זכיינות ניתן ליהנות מרשת המעסיקה אנשים מנוסים שיכולים לצמצם למינימום את זמן הבדיקות ואת הטעויות שיכול לעשות מי שאינו בקיא בנושא זה לחלוטין. כך לדוגמא, יוכלו מומחים אלו לנתח גם את איכות ה"שכנים" ולהחליט האם הם יכולים לתרום לסניף בצורה עקיפה.
צור קשר
:
:
:
:
...Loading...
חדשות
מיכל נגרין הזדמנות שלא כדאי לכם לפספס - רשת עיצוב התכשיטים והאפנה "מיכל נגרין" מגייסת זכיינים חדשים! פנו אלינו לפרטים נוספים.
» לפרטים
רשת MYPHONE מחפשת זכיינים תותחים שמעוניינים להפעיל חנות או דוכן לטיפול בתקלות סלולר
» לפרטים
רשת coffe time מחפשת זכיינים להפעלת סניף פריים לוקיישן במתחם שרונה תל אביב
» לפרטים
דואו ספא במלון לאונרדו פלאזה י"ם זכיינות בסניף הירושלמי שלנו
» לפרטים
רשת מסעדות שניצליין ״לרשת מסעדות שניצליין דרושים זכיינים למיקומים אטרקטיביים לחולון וכפר סבא לפרטים 052-8183445״
» לפרטים
זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה דרוש זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה , תנאים מסחריים מצוינים
» לפרטים
גולדות רשת הטוסט נקניק ״ גולדות רשת הטוסט נקניק והמהפכה החברתית הקימה 2 סניפים חדשים בראשל״צ ות״א . בעלי הרשת : הצלחה מסחררת ...״ לפרטים נוספים , יש למלא פרטים בצור קשר באתר.
» לפרטים
רשת מישמיש בגדי ילדים רשת מישמיש בגדי ילדים , מחפשת זכיינ/ית לחנות בפריים לוקיישן במרכז מסחרי בנצרת עלית , תנאים מסחריים מצויינים
» לפרטים