בחירת זכיינות בהתאם לצורך באזור מסוים

תחום הזכיינות בישראל הולך ומתרחב ועסקים רבים בארץ, בכל המגזרים והתחומים, הבינו את הפוטנציאל הכדאי במכירת זכיינות. מכירת זכיינות מאפשרת לעסקים רבים בארץ, קטנים, בינוניים וגדולים, להגיע לפריסה ארצית רחבה וליהנות ממיתוג חזק ומהגדלת נפח הפעילות והרווחים. לכן, כאשר יזם מעוניין להצטרף כזכיין למותג ידוע ומוכר או לעסק שרק החל למכור זכיינות עליו לבצע בדיקות מקדימות על מנת לקבל החלטה נכונה האם הזכיינות מתאימה לו והאם יש צורך בעסק באזור מסוים. למעשה, יש מקרים בהם החברה המזכה מציעה ליזמים אזור מסוים בו היא מעוניינת לפתוח סניף חדש על ידי זכיין ויש מקרים בהם יזם פונה לחברה מזכה ומבקש לרכוש זכיינות עבור הקמת סניף של המותג במקום מגוריו או באזור בו הוא מאמין כי העסק יצליח.
בדיקת כדאיות
לפני בחירת ורכישת זכיינות חשוב כי היזם יערוך מספר בדיקות מטעמו כמו בדיקת כדאיות כלכלית, פוטנציאל רווח בהתאם לאזור בו הוא מעוניין או יכול להקים את הסניף ובדיקות נוספות. בדיקת המיקום הינה קריטית לקבלת ההחלטה לגבי כדאיות רכישת הזכיינות מאחר ולכל אזור מאפיינים שונים כמו מצב סוציו- אקונומי, גיל הלקוחות הפוטנציאליים, תחבורה ציבורית, חניה, נגישות, אפשרויות פרסום חוצות באזור ועוד. יש להתחשב בפרמטרים רבים וללא עזרה מקצועית וייעוץ על ידי אנשי מקצוע מובילים בתחום הזכיינות עלול היזם לקבל החלטה שגויה ולהפסיד כסף רב. אמנם יש מקרים בהם החברה המזכה מבצעת את בדיקותיה ולכן היא מליצה ליזמים היכן מומלץ לפתוח סניף חדש אך חשוב כי היזם יעשה את בדיקותיו ויקבל החלטה נכונה ואחראית.
בחירת עיתוי מתאים
שיקול נוסף בו יש להתחשב לצורך קבלת החלטה נכונה הוא מועד ועיתוי הקמת סניף חדש של חברה מזכה באזור מסוים. לעיתים כדאי להמתין לסגירת סניף אחר הממוקם במרחק נסיעה קצר, להמתין לפתיחת סניף של חברה מתחרה, להמתין מספר חודשים עד לפתיחת מרכז מסחרי או קניון חדש באזור, להמתין לפיתוח תשתיות חדשות באזור ועוד. לכן, ייעוץ מקצועי נדרש לקבלת ההחלטה ויש לערוך סקר מקצועי באזור על מנת לבדוק את הפוטנציאל העסקי וכדאיות הקמת הסניף באזור.   
צור קשר
:
:
:
:
...Loading...
חדשות
מיכל נגרין הזדמנות שלא כדאי לכם לפספס - רשת עיצוב התכשיטים והאפנה "מיכל נגרין" מגייסת זכיינים חדשים! פנו אלינו לפרטים נוספים.
» לפרטים
רשת MYPHONE מחפשת זכיינים תותחים שמעוניינים להפעיל חנות או דוכן לטיפול בתקלות סלולר
» לפרטים
רשת coffe time מחפשת זכיינים להפעלת סניף פריים לוקיישן במתחם שרונה תל אביב
» לפרטים
דואו ספא במלון לאונרדו פלאזה י"ם זכיינות בסניף הירושלמי שלנו
» לפרטים
רשת מסעדות שניצליין ״לרשת מסעדות שניצליין דרושים זכיינים למיקומים אטרקטיביים לחולון וכפר סבא לפרטים 052-8183445״
» לפרטים
זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה דרוש זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה , תנאים מסחריים מצוינים
» לפרטים
גולדות רשת הטוסט נקניק ״ גולדות רשת הטוסט נקניק והמהפכה החברתית הקימה 2 סניפים חדשים בראשל״צ ות״א . בעלי הרשת : הצלחה מסחררת ...״ לפרטים נוספים , יש למלא פרטים בצור קשר באתר.
» לפרטים
רשת מישמיש בגדי ילדים רשת מישמיש בגדי ילדים , מחפשת זכיינ/ית לחנות בפריים לוקיישן במרכז מסחרי בנצרת עלית , תנאים מסחריים מצויינים
» לפרטים