אשראי חוץ בנקאי

 
אשראי חוץ בנקאי
בין כל הנושאים שבעל עסק צריך להתמודד איתם כמו מכירות, עובדים, ספקים, מיתוג וכו' ,החשוב ביותר הוא מימון לעסק, בלי מקורות מימון ,עסק לא יכול לשרוד.
אפשרויות מימון לעסק במודל זכיינות הן מגוונות ואפשריות דרך המערכת הבנקאית או מהמערכת החוץ בנקאי כאשר לא כל החלופות מתאימות לכל בעל עסק , לפעמים זה נובע מחוסר ידע של בעל העסק את סוג המימון המתאים לו .
הבנקים אינם המקור היחידי שבו בעלי עסקים וחברות יכולים להסתייע כיום קיימת מערכת שלמה שמספקת אשראי חוץ בנקאי, שהיתרונות שלו הם הגדלת התזרים העסקי של הלקוח, גיוון מקורות מימון, נגישות לאשראים ארוכי טווח, הבנקים מצידם גם מרווחים מזה בכך שזה מקטין להם את החשיפה מול הלקוח, יכולת לבחור ענפים מועדפים, הכנסות מהריבית
דוג' טובה להלוואה במסגרת אשראי חוץ בנקאי הינה: הקרן לסיוע לעסקים קטנים ובינוניים מעניקה אשראי של עד 8% מהמחזור לעסקים שמעל 22 מיליון ₪ ועד 750 א' ₪ לעסקים עד 22 מיליון , ההלוואה ניתנת בתנאים נוחים והיא מסייעת במגוון תחומים מהקמת עסק חדש, רכישת עסק פעיל , בעיות מימון בעסק ועוד'.
 
צור קשר
:
:
:
:
...Loading...
חדשות
מיכל נגרין הזדמנות שלא כדאי לכם לפספס - רשת עיצוב התכשיטים והאפנה "מיכל נגרין" מגייסת זכיינים חדשים! פנו אלינו לפרטים נוספים.
» לפרטים
רשת MYPHONE מחפשת זכיינים תותחים שמעוניינים להפעיל חנות או דוכן לטיפול בתקלות סלולר
» לפרטים
רשת coffe time מחפשת זכיינים להפעלת סניף פריים לוקיישן במתחם שרונה תל אביב
» לפרטים
דואו ספא במלון לאונרדו פלאזה י"ם זכיינות בסניף הירושלמי שלנו
» לפרטים
רשת מסעדות שניצליין ״לרשת מסעדות שניצליין דרושים זכיינים למיקומים אטרקטיביים לחולון וכפר סבא לפרטים 052-8183445״
» לפרטים
זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה דרוש זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה , תנאים מסחריים מצוינים
» לפרטים
גולדות רשת הטוסט נקניק ״ גולדות רשת הטוסט נקניק והמהפכה החברתית הקימה 2 סניפים חדשים בראשל״צ ות״א . בעלי הרשת : הצלחה מסחררת ...״ לפרטים נוספים , יש למלא פרטים בצור קשר באתר.
» לפרטים
רשת מישמיש בגדי ילדים רשת מישמיש בגדי ילדים , מחפשת זכיינ/ית לחנות בפריים לוקיישן במרכז מסחרי בנצרת עלית , תנאים מסחריים מצויינים
» לפרטים