אנשי מקצוע ברכישת זיכיון

תהליך הרכישה ומשמעותה

רכישת זיכיון הינה תהליך משמעותי ביותר, בעיקר ל"עצמאים" חדשים. ההשקעה הראשונית, השינוי, הזמן, ההכנסה שנעצרה, וההשקעה השוטפת בעסק כרוכים בהרבה משאבים. מאחר ושוק העבודה הופך קשה וקשה יותר, הרבה שכירים במשק מוצאים את עצמם מחפשים "לקנות מקום עבודה". רכישת זיכיון היא בהחלט חלופה אופציונלית ראויה, אך להחלטה יש הרבה היבטים שיש לבחון, וכשם שלמדנו מגיל צעיר שאין חכם כבעל ניסיון, נפנה לבעלי מקצוע רלוונטיים בכל נדבך ונדבך. הבה נבחן את אנשי המקצוע שיש להיעזר בהם בעת קבלת ההחלטה בכניסה לשוק הקמעונאות.

אנשי מקצוע בתחום

רכישת זיכיון היא בראש ובראשונה השקעה הכרוכה בעלויות כספיות. בתהליך הרכישה מתקבלת תכנית עסקית הכוללת, הו"צ קבועות, משתנות וחד פעמיות. דוגמה להוצאה חד פעמית הינה דמי זיכיון וערבות למושכר, הוצ קבועות, שכר דירה, חשמל, ארנונה והו"צ משתנות כדוגמת פרסום, שיווק ועוד. ועל-כן נעזר ברו"ח.

הסכם זיכיון הינו חוזה. על מנת לעגן את זכויותיו של הזכיין יש להקפיד מחד על חתימת הסכם שישמור את זכויותיו של הזכיין ומנגד יהיה מקובל על החברה המזכה. יצירת חוזה לא מקצועי ולא הוגן תגביל ותתסכל את הצדדים ברבות הימים כאשר תהיה אי הבנה מהותית. כל חברה מציגה כללים שונים ועל כן יש לוודא שיש תמימות דעים והסכמה בכתב באשר לכל הנושאים שסוכמו בע"פ, יש לבחון בהסכם האם לזכיין יש את היכולת להשתמש בספקים שונים, הנותנים שירותים על בסיס קבוע ולאו דוקא ספקים העובדים עם הרשת וכן לגבי תנאים המובילים לביטול וחידוש החוזה. בדיקת חוזה עם עו"ד המומחה בתחום תהיה בהחלט חשובה מאוד.

מנטורים ויועצים המלווים את תהליך חבירה והייצוג למול החברות המזכות, חברות כדוגמת זכיינות ישראל יכולת לתרום באופן משמעותי בייצוג נאות למול כלל הגורמים בעסקה מסוג זה וזאת על-ידי ניסיון רב, קשרים ובקיעות אשר נותנת לזכיין רוח גבית משמעתית ביותר, נדמה זאת כמו פנייה למומחה בתחומו
ישנם עוד אנשי מקצוע אבל הללו הם העיקריים בהחלט.

קבלת החלטות

לאחר בחינת הגורמים שנבחנו ע"פ התוכנית העסקית ע"פ גורמיה בהחלט מקבלים מושג רחב יותר לגבי הבאות ומכאן במידה והזכיין מחליט לרכוש את הזיכיון החברה המזכה עוקבת ועוזרת לזכיין ע"י גורמים בעלי ניסיון מצידה להשתפר. החברה המזכה הינה משענת וביחסי גומלין מוצלחים והליכה בתלם אתם מגבירים את הסיכויים להצלחה. 
צור קשר
:
:
:
:
...Loading...
חדשות
מיכל נגרין הזדמנות שלא כדאי לכם לפספס - רשת עיצוב התכשיטים והאפנה "מיכל נגרין" מגייסת זכיינים חדשים! פנו אלינו לפרטים נוספים.
» לפרטים
רשת MYPHONE מחפשת זכיינים תותחים שמעוניינים להפעיל חנות או דוכן לטיפול בתקלות סלולר
» לפרטים
רשת coffe time מחפשת זכיינים להפעלת סניף פריים לוקיישן במתחם שרונה תל אביב
» לפרטים
דואו ספא במלון לאונרדו פלאזה י"ם זכיינות בסניף הירושלמי שלנו
» לפרטים
רשת מסעדות שניצליין ״לרשת מסעדות שניצליין דרושים זכיינים למיקומים אטרקטיביים לחולון וכפר סבא לפרטים 052-8183445״
» לפרטים
זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה דרוש זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה , תנאים מסחריים מצוינים
» לפרטים
גולדות רשת הטוסט נקניק ״ גולדות רשת הטוסט נקניק והמהפכה החברתית הקימה 2 סניפים חדשים בראשל״צ ות״א . בעלי הרשת : הצלחה מסחררת ...״ לפרטים נוספים , יש למלא פרטים בצור קשר באתר.
» לפרטים
רשת מישמיש בגדי ילדים רשת מישמיש בגדי ילדים , מחפשת זכיינ/ית לחנות בפריים לוקיישן במרכז מסחרי בנצרת עלית , תנאים מסחריים מצויינים
» לפרטים