אנקדוטות חשובות לבחירת זכיינות בתחום הביגוד

בתחום הביגוד האפשרויות שלכם לבחירת מקצוע זכייני אינן מעטות. ניתן לבחור לשווק בגדי ילדים, לעומת בגדי מבוגרים, וגם בתוך עולם המבוגרים – ניתן לבחור בקטגוריות שונות, גברים, נשים, לספורטאים, אלגנט, ועוד. אנו סבורים כי הבסיס לכל הצלחה זכיינית היא דרייב ראשוני לתחום. הדרייב הוא שילוב של אהדה וחיבה לתחום אותו אתם מבקשים לקדם אבל גם ידע בסיסי אשר מורגש כבסיס לתחילתה של עבודה. לדוגמה, אם בטיולים אחרי צבא עם החברים הייתם הראשונים לזהות מהו בגד ים איכותי שנוצר תחת תקנים נוקשים, ומהו חיקוי זול ב- 3 דולר תוצרת סין עוד לפני שראיתם תוויות מחיר, סימן שיש לכם חוש לאותו סגנון ביגוד וזה יכול לסייע לכם מאד להצטיין בזכיינות בתחום.

בחירת סגנון חנות הביגוד הזכיינית

את הסגנון מאד חשוב לבחור על בסיס ידע מוכח שיש לכם בתחום. אתם לא צריכים להוכיח שום דבר לאף אחד פרט לעצמכם, אבל בסוף אתם אלו שתעבדו ותצטרכו להפגין ידע מול לקוחות. הם מיד יזהו אם אתם מבינים עניין ואם יש על מי לסמוך. לכן, אם הגעתם למסקנה כי זכיינות ביגוד היא הזכיינות שלכם, בראש ובראשונה תבחרו תחום בו אתם מצטיינים, בגדי נשים, בגדי גברים, בגדי ספורט, אלגנט, ועוד. לאחר שבחרתם באותו תחום – כדאי להיפגש עם חברה המתמחה בזכיינות על מנת שהיא תוכל להפגיש אתכם עם אנשים בעלי ידע דומה לשלכם על מנת להשתפשף מבחינה עסקית ולהיות מוכנים פיקס לקראת היום בו תוכלו להתחיל לעבוד כזכיינים.

הכנה לעבודה הזכיינית – כך תדעו ימים ספורים לפני ההתחייבות אם אתם מתאימים לה

  • בקרו בחנות דומה לזו שאתם מתעתדים לקנות ולעבוד בה. שבו עם המוכרים, התרשמו מהאווירה.
  • עקבו אחר דרישות הלקוחות באותן חנויות ונסו לחשוב בלבכם אם אתם הייתם נשאלים באופן דומה על ידם, האם היו לכם את הכלים להשיב להם.
  • שובו הביתה וחשבו האם עבודה מסוג זה אכן מתאימה לכם. רק אם אתם בטוחים פיקס שכך הוא הדבר אתם מוכנים לעבודה כזכיינים.

לידיעה – התחייבויות לפני העבודה

קניית תכולת חנות ביגוד, תשלומי שכירות על החנות, מסי עירייה מסחריים, ועוד. חברה המתמחה בזכיינות תלווה אתכם בהתחייבויותיכם הראשוניות ותדאג שתיכנסו לעסק הזכייני בתחום הביגוד באופן חלק ונינוח.

דומאות לרשתות שעובדות עם זכיינות ישראל בתחום הביגוד: (לחצו למידע נוסף על כל רשת)

זכיינות באבא שופ

זכיינות קיווי

זכיינות הוניגמן קידס

זכיינות גליתה

זכיינות סנטה ברברה פולו קלאב

זכיינות גלורי

זכיינות AVG

זכיינות ice cube

צור קשר
:
:
:
:
...Loading...
חדשות
מיכל נגרין הזדמנות שלא כדאי לכם לפספס - רשת עיצוב התכשיטים והאפנה "מיכל נגרין" מגייסת זכיינים חדשים! פנו אלינו לפרטים נוספים.
» לפרטים
רשת MYPHONE מחפשת זכיינים תותחים שמעוניינים להפעיל חנות או דוכן לטיפול בתקלות סלולר
» לפרטים
רשת coffe time מחפשת זכיינים להפעלת סניף פריים לוקיישן במתחם שרונה תל אביב
» לפרטים
דואו ספא במלון לאונרדו פלאזה י"ם זכיינות בסניף הירושלמי שלנו
» לפרטים
רשת מסעדות שניצליין ״לרשת מסעדות שניצליין דרושים זכיינים למיקומים אטרקטיביים לחולון וכפר סבא לפרטים 052-8183445״
» לפרטים
זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה דרוש זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה , תנאים מסחריים מצוינים
» לפרטים
גולדות רשת הטוסט נקניק ״ גולדות רשת הטוסט נקניק והמהפכה החברתית הקימה 2 סניפים חדשים בראשל״צ ות״א . בעלי הרשת : הצלחה מסחררת ...״ לפרטים נוספים , יש למלא פרטים בצור קשר באתר.
» לפרטים
רשת מישמיש בגדי ילדים רשת מישמיש בגדי ילדים , מחפשת זכיינ/ית לחנות בפריים לוקיישן במרכז מסחרי בנצרת עלית , תנאים מסחריים מצויינים
» לפרטים